Hakkımızda

Kimya ve kimyasal ürünler konusunda farklılık yaratıp sürekli gelişmeyi hedefleyen İpek • Kim;

İpek • Kim Hakkında

Kaliteli ürün ve hizmet sunarak sektörde lider.

İpek-Kim Kimya, gıda, yem katkı maddeleri ve gübre ürünleri sektöründe uzmanlaşmış bir şirketdir.

Kendini geliştirmekte olan teknolojik yapısı ve çalışanlarının uzmanlığı ile ürün kalitesini en üst düzeye taşımayı amaçlamaktadır.

25+
Yıllık Tecrübe
Vizyonumuz

İpek-Kim Kimya, müşterilerine en yüksek kalitede ürünler sunarak, sektöründe lider bir konumda olmak ve ürün yelpazesini sürekli olarak genişletmek istemektedir.

Misyonumuz

İpek-Kim Kimya, müşteri memnuniyetini öncelikli tutan, çalışanlarına değer vermeyi benimseyen ve sürekli gelişmeyi hedefleyen bir şirket olarak faaliyet göstermektedir. Ürünlerinin kalitesi, çalışanlarının uzmanlığı ve müşterilerinin memnuniyeti ile her zaman bir adım önde olmayı amaçlamaktadır.

İpek • Kim, yem katkı maddeleri alanında hayvan ve bitki kolejini AR-GE ve üretimini yapmaktadır.

İpek-Kim Kimya, gıda, yem katkı maddeleri ve gübre ürünlerinin ARGE ve üretimini yapmaktadır. Hayvan ve Bitki Kolejini ARGE ve üretimini de yapmaktadır. Üretim sürecinde en son teknolojik yapılar kullanılmakta, ürün kalitesi ve güvenliği en üst düzeyde tutulmaktadır.

Sektörümüzde uluslararası arenada yer almayı sağlayacak mekanizmaları kuruyoruz.

İpek • Kim müşterilerinin tüm beklentilerinin üzerinde ürünler ve hizmetler sunarken; başarıyı, çevreye ve doğaya zarar vermeden bir uyum içerisinde yakalar. Sektöründe uluslararası arenada yer almayı sağlayacak mekanizmaları kurar.

0 +
Ülkeye İhracat
0 M+
Ürün Üretildi
0 K+
Müşteriye Ulaşıldı
0 +
Yıllık Tecrübe

Ürünlerimiz Dünya Genelinde Tercih Ediliyor

İPEK-KİM KİMYA, müşterilerine en kaliteli ürünler sunmayı amaçlamaktadır. Ürünlerimizin dünya çapında talep görmesi, kalite standartlarımızın yüksekliğini göstermektedir.

İPEK-KİM KİMYA, dünya çapında ürünleri ile ilgili olarak her zaman müşterilerine hizmet vermek için hazırdır. İhraç edilen ürünlerimizle ilgili olarak daha fazla bilgi ve detay almak için bizimle iletişime geçin.

Uzman Ekibimiz

Uzman ekibimiz, yılların deneyimi ve bilgi birikimine sahiptir.